Kurzy námorného jachtingu organizujeme zvyčajne v jesenných alebo jarných termínoch, kedy sú najideálnejšie poveternostné podmienky a prázdne more. 

Najbližšie kapitánske kurzy a kondičné plavby organizujeme v termínoch:

  • 30.9.-7.10.2022 – jesenný kurz 
  • 30.9.-7.10.2022 – dámsky kurz (ladies only)
  • 7.10.-14.10.2022 – jesenný kurz
  • 7.10.-14.10.2022 – kondičné plavby

V prípade záujmu nás prosím kontaktu, aby sme Vám vedeli podať čerstvé informácie o obsadenosti termínov. 

Prihlásiť sa môžete emailom. Kurz organizujeme zvyčajne s počtom 6 účastníkov. Ak Vás je viac, 4-8 osôb, ohláste sa nám aj mimo vypísané termíny. Ak budeme mať kapacity, radi vyhovieme Vášmu termínu a posádku prípadne doplníme.  

Termíny kurzov propagujeme aj na Facebooku a na Instagrame. Ak máte záujem o kurz, ale aktuálne termíny Vám nevyhovujú, napíšte nám email. Zaradíme si Vás do databázy a o každom novom termíne na kapitánsky kurz Vás budeme informovať. 

Plávame od piatku do piatku. Úspešne sa tak vyhýbame preplneným cestám a tranzitným marínam. A v období pandémie aj preplnenej sobotnajšej domovskej marine Kremik. 🙂

Od roku 2003 sme vychovali viac ako 1000 úspešných kurzistov. Počas jedného týždňa na mori s nami získate potrebné praktické znalosti na vedenia plavidla. Kapitánsky preukaz na vedenie rekreačného plavidla obdržíte po absolvovaní skúšky na chorvátskom kapitanáte. Kurzy koordinuje s termínmi skúšok. Ak už licenciu na vedenie námorného plavidla máte, ale chcete získať viac praktických skúseností, prihláste sa na kondičné plavby

Tešíme sa na Vás 🙂