Od roku 2023 zabezpečujeme prenájom lodí od overených partnerov prevažne v strednej Dalmácii (Šibenik, Primošten, Split) podľa preferencií klienta. Kontaktujte nás s vašou špecifickou objednávkou. Pripravíme Vám ponuku šitú na mieru podľa typu lode (plachetnica, katamarán, trimarán, motorový čln), veľkosti lode, jej vybavenosti, roku výroby…. Spolupracujeme prevažne s ncp-charter v Šibeniku, Q-Yacht v Primoštene.

Ponuka lodí na prenájom v strednej a južnej Dalmácii, oblasti Šibeniku, Splitu a Dubrovníku:

Prenájom lodí – VYHĽADÁVAČ

Pre koho

Dovolenka na mori je určená prevažne aktívnym dovolenkárom, ktorí sú otvorení spoznávaniu nových miest a podmienok, sú flexibilní a prispôsobiví. Ak nie všetkým členom posádky, tak aspoň počasiu. ;-D Ak ste skúseným jachtárom, viete aj to počasie využiť vo svoj prospech a upraviť plán dovolenky predpovedi počasia.

Dalmácia a jej krásy

Chorvátsko je z pohľadu jachtárov ideálnou krajinou s nespočetným množstvom zátok a ostrovov. Celá Dalmácia je neuveriteľne pestrá na historické kultúrne pamiatky či prírodné chránené miesta, mnohé aj pod ochranou UNESCO. Na ilustráciu pár typov na zaujímavé lokality a tipy na výlety. Na obdivovanie však nie sú len turisticky atraktívne miesta, ale aj nespočetné kľudné zátoky na kúpanie. Za zmienku určite stojí aj fakt, že pokiaľ sa na lodi vyberiete po rôznych ostrovoch, zistíte, že na nich panuje odlišná atmosféra, ktorá je diametrálne odlišná od tej „pevninskej“. Ľudia žijúci na ostrovoch sú odkázaní na vzájomnú pomoc, čo sa odráža do ich každodenného prístupu a povahy plnej ochoty a spolupatričnosti.

Čo môžete zažiť

Kúpanie v zátokách s priezračnou vodou, píniovou vôňou a spevom cikád

Tichučké plachtenie po vetre

Obdivovanie prírodných či kultúrnych krás Dalmácie

Adrenalínové nocovanie na kotve

Státie priamo na mestskom móle v niektorom z vysnívaných miest

Dovolenkovanie na mori na plachetnici vám môže splniť vaše sny. 🙂