Radi by ste splnili vašim blízkym ich sen a obdarovali ich poukážkou na kapitánsky kurz?

Darčekové poukážky vystavujeme priamo na meno klienta, všetko podľa Vašich požiadaviek.

Darčeková poukážka na kurz námorného jachtingu

darčeková poukážka na kapitánsky kurz a skriptá námorného jachtingu

Pri základnom kapitánskom kurze posielame spolu s darčekovou poukážkou na Vami určenú adresu aj výučbové skriptá – 187 stranovú publikáciu zahrňujúcu všetky oblasti námorného jachtingu: navigáciu, plavebné predpisy, komunikáciu, meteorológiu, plavebnú náuku, námorné právo. Obdarovaný sa tak pri jej listovaní môže ponoriť do snívania o živote na mori. 😉

Ukážka zo skrípt námorného jachtingu pre kapitánsky kurz
Studený front – ukážka z výučbových skrípt Nánormého jachtingu
Plavba a manévrovanie s plachetnicou
Plavebná náuka – ukážka z výučbových skrípt Nánormého jachtingu
Ukážka zo skrípt námorného jachtingu - kapitánsky kurz
Laná na palube lode – ukážka z výučbových skrípt Nánormého jachtingu
Ukážka z publikácie výučbových skrípt Námorného jachtingu
Deklinácia a čítanie z mapy pre plavbu na mori – ukážka z výučbových skrípt
Námorný jachting - kurzy jachtingu
Plavebné predpisy COLREG – ukážka z výučbových skrípt Nánormého jachtingu

Týždenné kapitánske kurzy organizujeme v Chorvátsku v Primoštene alebo v Šibeniku. Kapitánske skúšky zabezpečujeme v ten istý týždeň na Chorvátskom kapitanáte v Šibeniku. Absolvent kapitánskeho kurzu, kapitán, končí kurz s oprávnením viesť rekreačného plavidla do 30 brutto ton, (čo predstavuje plachetnice do dĺžky približne 54 stôp a motorové člny do dĺžky približne 42 stôp,) v Jadranskom mori a to na vzdialenosť 12Nm od pobrežia alebo od priľahlých ostrovov.

Kapitánske kurzy pripravujeme prevažne v jarnom a jesennom období, kedy sú na kurzy najvhodnejšie poveternostné podmienky. Poukážka preto platí jeden rok od vystavenia a obdarovaný si sám vyberie termín, ktorý mu lepšie vyhovuje.

Cena darčekovej poukážky kapitánskeho kurzu je 660€. Zahŕňa teoretický a praktický výcvik, praktickú skúšku na lodi, ubytovanie na lodi, výučbové skriptá, vystavenie crewlistu. V cene nie je zahrnutá doprava, strava, individuálne cestovné poistenie a administratívny a správny poplatok za teoretickú skúšku na Chorvátskom kapitanáte vo výške 130€.

Pre koncoročné sviatky sme pripravili aj vianočnú verziu darčekovej poukážky. Môžete tak siahnuť aj po tejto verzii. 🙂

Darčeková poukážka na kondičné plavby

Kondičné plavby zameriavame na prax: plavby cez deň, v noci, plachtenie, manévrovanie v prístave, vyväzovanie, kotvenie. Sú pre uchádzačov, ktorí už majú teoretické skúsenosti.

Cena kondičných plavieb je 610€ vrátane ubytovania na lodi v kajutách po dve osoby v prípade týždňového termínu. Kratšie kondičné plavby, napríklad od utorka do soboty, sú v cene 520€.