Máte zlé skúsenosti s cestovaním k moru?
Obávate sa preplnených ciest a zníženej bezpečnosti na cestách?

Cestovanie k moru autom sa v poslednej dobe stáva úplnou tortúrou. Neskutočné zápchy na hranici či na staniciach chorvátskeho mýta odrádzajú. Vidina, už len na dosah príjemne tráveného času pri závanoch slaného morského vzduchu s píniovou vôňou, sa veľmi rýchlo môže zmeniť na neznesiteľné, priam katastrofické čakanie s nulovou vyhliadkou na zlepšenie. Ručičky na hodinkách o chvíľočku budú svedčiť o tom, že na diaľnici čakáte už 2 hodiny. Pritom ste vďační za štvrtinu nádrže paliva, ešte stále funkčnú klimatizáciu a na rovnako funkčný tablet, ktorý hrá už po trinásťkrát obľúbenú pesničku vašej ratolesti. Už teraz viete, že po náročnej ceste za zregenerujete až na tretí deň.

Ako to robíme my v charterovej spoločnosti FELYMA yacht?

Plachetnice prenajímame už od roku 2003 a vieme ako predísť nepríjemnostiam a rizikám spojeným s hustou premávkou. Máme záujem na tom, aby naši klienti prišli k moru a aj späť domov oddýchnutí, bez zbytočného stresu a premárneného času v zápche. Naše turnusy preto začínajú a končia v piatky.

Výhody turnusov od piatku do piatku

  • Vyhnete sa zápche na preplnenej ceste.
  • Cestujete za bezpečnejších podmienok.
  • Nalodíte sa v piatok po 17-tej hodine a vyvarujete sa sobotňajšej preplnenej maríne.
  • Ak vyplávate hneď v piatok, máte 1-2 dni náskok pred ostatnými jachtármi. More, zátoky a tranzitné prístavy budú v sobotu iba vaše.
  • Do domovského prístavu sa vrátite vo štvrtok večer a v piatok ráno odovzdáte loď. Ten istý deň sa môžete po kľudnej ceste vybrať na spiatočnú cestu domov.
  • Cestovanie v piatok, za podmienok redšieho tranzitu aj na čerpacích staniciach je bezpečnejšie aj z pohľadu koronavírusu.

Nastavenie turnusov od piatku do piatku si pochvaľujú aj naši klienti. Zvykli si na to a ináč by to už ani nechceli. A určite treba podotknúť, že aj preto si vybrali loď práve od nás a stále nám zostávajú verní.