Radi by ste splnili vašim blízkym ich sen a obdarovali ich poukážkou na kapitánsky kurz? Nie je to pre nás žiadny problém.

Darčekové poukážky vystavujeme priamo na meno klienta, všetko podľa vašich požiadaviek.

S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sme pripravili aj vianočnú verziu darčekovej poukážky.

Týždenné kapitánske kurzy organizujeme v Chorvátsku v Primoštene, priamo na našich lodiach SO42i (kapacita 6+3 osôb). Kapitánske skúšky zabezpečujeme v ten istý týždeň na Chorvátskom kapitanáte v Šibeniku. Absolvent kapitánskeho kurzu, kapitán, končí kurz s oprávnením viesť rekreačného plavidla do 30 brutto ton, (čo predstavuje plachetnice do dĺžky približne 54 stôp a motorové člny do dĺžky približne 42 stôp,) v Jadranskom mori a to na vzdialenosť 12Nm od pobrežia alebo od priľahlých ostrovov.

Kapitánske kurzy pripravujeme prevažne v jarnom a jesennom období, kedy sú na kurzy najvhodnejšie poveternostné podmienky. Poukážka preto platí jeden rok od vystavenia a obdarovaný si sám vyberie termín, ktorý mu lepšie vyhovuje.

Spolu s darčekovou poukážkou na vami určenú adresu posielame aj výučbové skriptá – 156 stranovú publikáciu zahrňujúcu všetky oblasti námorného jachtingu: navigáciu, plavebné predpisy, komunikáciu, meteorológiu, plavebnú náuku, námorné právo. Obdarovaný sa tak pri jej listovaní môže ponoriť do snívania o živote na mori. 😉

Cena darčekovej poukážky je 550€. Zahŕňa teoretický a praktický výcvik, praktickú skúšku na lodi, ubytovanie na lodi, výučbové skriptá, vystavenie crewlistu. V cene nie je zahrnutá doprava, strava, individuálne cestovné poistenie a správny poplatok za teoretickú skúšku na Chorvátskom kapitanáte vo výške 1.000 chorvátskych kún.